betano колело на късмета
Ботев ПловдивЛокомотив ПловдивСъбитияФутбол

Ботев (Пд) и Локомотив (Пд) с програма-мечта до средата на октомври

Отборите на Ботев (Пд) и Локомотив (Пд) ще имат не чак толкова тежка програма в Първа лига, поне до средата на октомври.

Днес БФС публикува програмата на отборите от Първа лига до 10-я кръг, който е от 14-17.10.

В този период “канарчетата” ще се изправят срещу Пирин (гостуване), Локо (ГО) (домакинство), Дунав (гостуване), ЦСКА-София (домакинство), Берое (гостуване), докато възпитаниците на Илиан Илиев ще опитат да постигнат максимален брой победи срещу тимовете на Славия (гостуване), Верея (домакинство), Нефтохимик, (гостуване), Пирин (домакинство) и Локо (ГО) (гостуване).

БФС оповести програмата на Първа лига до 10-ия кръг:

Първа лига VІ кръг

Септември

09.09/петък/ Верея Монтана 19.00 DIEMA
Черно море Лудогорец 21.15 DIEMA SPORT 2
10.09 /събота/ Славия Локомотив Пд 19.00 DIEMA SPORT
Нефтохимик Бс Левски 21.15 DIEMA SPORT
11.09/неделя/ Пирин Ботев Пд 19.00 DIEMA SPORT 2
Дунав ЦСКА –София 21.15 DIEMA SPORT 2
12.09/понеделник/ Локомотив ГО Берое 20.00 DIEMA SPORT

 

VІІ кръг

16.09/петък/ Монтана Нефтохимик Бс 19.00 DIEMA SPORT 2
Локомотив Пд Верея 21.15 DIEMA SPORT 2
17.09 /събота/ Ботев Пд Локомотив ГО 17.00 DIEMA
Левски Пирин 19.00 DIEMA SPORT
Лудогорец Славия 21.15 DIEMA SPORT
18.09 /неделя/ ЦСКА –София Черно море 19.00 DIEMA SPORT 2
Берое Дунав 21.15 DIEMA SPORT 2

 

20.09 /вторник/   Купа „България”  1/16 финали
21.09 /сряда/   Купа „България”  1/16 финали
22.09 /четв./   Купа „България”  1/16 финали

 

VІІІ кръг

23.09 /петък/ Пирин  Монтана 19.00 DIEMA
Верея Лудогорец 21.15 DIEMA SPORT2
24.09 /събота/ Нефтохимик Бс Локомотив Пд 19.00 DIEMA SPORT
Дунав Ботев Пд 21.15 DIEMA SPORT
25.09 /неделя/ ЦСКА –София Берое 19.00 DIEMA SPORT 2
Черно море Славия 21.15 DIEMA SPORT 2
26.09 /понеделник/ Локомотив ГО Левски 20.00 DIEMA SPORT

Октомври

ІХ кръг

30.09 /петък/ Локомотив Пд Пирин 17.30 DIEMA SPORT 2
Берое Черно море 20.00 DIEMA SPORT 2
01.10 /събота/ Монтана Локомотив ГО 15.15 DIEMA
Ботев Пд ЦСКА-София 17.30 DIEMA SPORT
Славия Верея 20.00 DIEMA SPORT
02.10 /неделя/ Левски Дунав 17.45 DIEMA SPORT 2
Лудогорец Нефтохимик Бс 20.00 DIEMA SPORT 2

Х кръг

14.10 /петък/ Черно море Верея 17.30 DIEMA
Пирин Лудогорец 20.00 DIEMA SPORT 2
15.10 /събота/ ЦСКА –София Левски 16.30 DIEMA SPORT
Нефтохимик Бс Славия 20.00 DIEMA SPORT
16.10 /неделя/ Берое Ботев Пд 17.30 DIEMA SPORT 2
Дунав Монтана 20:00 DIEMA SPORT 2
17.10 /понеделник/ Локомотив ГО Локомотив Пд 20.00 DIEMA SPORT

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker