Ботев набор 2002 разби Марица

Ботев победи с 4:0 Марица (Пловдив) в мач от 4-ия кръг в първенството по Футбол 9 при набор 2002. Двубоят се игра на ст. “Пловдив” и бе изгледан от около 100 зрители.

“Канарчетата” доминираха през по-голяма част от времето и заслужено се поздравиха с успех. Възпитаниците на Димчо Беляков отбелязаха по две попадения в двете части.

Резултатът бе открит от Мартин Иванов с удар от далечна дистанция. Малко по-късно Иво Казаков направи 2:0 с хубав удар извън наказателното поле. След почивката “жълто-черните” отбелязаха още два безответни гола, като те бяха реализирани от Петър Петров и Мартин Русев.

Източник и снимка: academy.botevplovdiv.bg