Ботев ПловдивДюшФутбол

ВИДЕО И СНИМКИ: Ботев и Берое не се победиха при дублиращите отбори

Дублиращите отбори на Ботев и Берое не успяха да се победят пред около 400 зрители на клубната база на Ботев в Коматево. Така и двата тима записаха ново равенството, след като в първия кръг Ботев направи 1:1 като гост на Локомотив София, а Берое завърши 0:0 с Черно море.

За Ботев Пепо Пенчев разчиташе само на младите играчи, като В състава на Берое имаше доста играчи от първия състав начело с новото попълнение Михаел Ковачевич, Илия Мунин, Жуниор Мапуку.

В 18-та минута Християн Казаков отправи удар от разстояние, който беше уловен от вратаря Михайл Михайлов.

В 30-та минута Мартин Атанасов беше изведен стреля Михайлов успя да избие в корнер.

20140729_180458 (Copy)

В 40-та минута Жуниор Мапуку изпусна най-чистото положение в двубоя. Нападателят преодоля Росен Андонов и прати топката над опразнената врата.

В 42-та минута Лъчезар Ангелов направи хубав пробив, отправи изстрел, който обаче беше неточен.

Малко по-късно Венцислав Иванов отправи слаб удар, който не затрудни Андонов.

20140729_180709 (Copy)

В 63-та минута Никола Марин беше изгонен за втори жълт картон, след като фаулира Мапуку.

През второто полувреме чистите положения пред двете врати липсваха.

Така завърши и двубоят, като и Ботев и Берое са с по две точки в актива си след първите два кръга.

Ботев: Росен Андонов Никола Марин, Радослав Терзиев, Мартин Атанасов, Георги Купенов, Валентин Томов, Гери Димитров (Емил Камберов), Християн Казаков, Серкан Юсеин (Наско Милев), Боримир Карамфилов, Лъчезар Ангелов (Боримир Карамфилов)

Берое: Михаил Михайлов, Пламен Тенев, Михаел Ковачевич, Илия Мунин, Георги Динков, Пейчо Енчев, Кирил Личев, Емин Ахмед, Николай Георгиев, Венцислав Иванов, Жуниор Мапуку

baner-tribuna-plovdiv-pod-statiiteХаресай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>