бетано най-добър сайт за слот игри
Ботев ПловдивТопФутбол

Босът на Ботев (Пд) платил шестцифрена сума за зимния лагер на тима в Дубай

Собственикът на Ботев (Пловдив) Антон Зингаревич е платил 120 000 лева за лагера на тима в Дубай.

Както е известно, зимната подготовка на канарчетата ще протече в ОАЕ. Жълто-черните ще заминат в средата на януари. Ще останат там 10 дни, като през това време е планирано да изиграят две контролни срещи, пише “Тема спорт”.
Очаква се едната от тях да е с украинския гранд Шахтьор Донецк. В Ботев са имали като опция и Турция, но са предпочели малко по-нетрадиционната дестинация за българските отбори.
Преди години в Дубай се готвеше Литекс. Интересното е, че част от лятната подготовка на канарчетата протече в Турция. Сега обаче Зингаревич е решил да поглези тима си с ОАЕ.
В България е планувано да бъдат изиграни още 4 проверки и така през зимата те да са общо 6. В Ботев са решили този път да наблегнат повече на подготовката, отколкото на селекцията. В последните два трансферни прозореца бяха привлечени доста нови попълнение. Приоритет сега ще е единствено взимането на централен нападател.

Коледа на четири колела от Palms Bet

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker