
Капитанът на Ботев (Пд) не скри искрената си радост от спечелената Купа на България днес.
Отборът на “канарчетата” победи с 2:1 шампиона Лудогорец и по този начин завоюва третата си купа на страната в своята история.
Ето какво каза Балтанов пред репортер на TribunaPlovdiv.bg:
“Човек, като вярва, винаги се получават нещата. Щастливи сме и сега се радваме на тази победа. Това е едно уникално изживяване. Лудогорец е най-добрият отбор, но ние показахме сърце и вяра. Мисля, че се справихме страхотно с оглед на тежкия сезон. Уникално! Благодаря на всички тези фенове!”.









