Ботев ПловдивВетераниМарицаФутбол

Ветераните на Ботев елеминирани в първия кръг, Марица продължава напред

Ветераните на Ботев (Пд) отпаднаха от надпреварата за републиканското първенство още след първия кръг.

“Канарчетата” бяха елиминирани от Борислав (Първомай), въпреки че направиха 1:1 като гости в първия мач.

Втората среща звърши 3:3 и заради повечето голове отбелязани на чужд терен напред продължават първомайци.

Както се очакваше, Марица и Локомотив не срещнаха никакви проблеми в първия кръг и сега ще играят един срещу друг в директна елиминация.

Ето всички резултати от надпреварата в региона:

Първи кръг, втори срещи

А. Марица Пловдив – Левски Карлово 3:0 сл., в първия мач 7:1

B. Ботев Пловдив – Борислав-2009 Първомай … 3:3, в първия мач 1:1

C. Локомотив-1926 Пловдив – Тракия Стамболийски … 8:0, в първия мач 5:0

D. Асеновец-2009 Асеновград – Ведраре Ведраре 3:0 сл., в първия мач 6:2

Подчертаните в черно отбори продължават напред.

Втори мач при разменено гостуване, 20 октомври, четвъртък, 16,00 часа

Играе се две полувремена по 40 минути, с пет смени. При равенство в резултата след втория мач влиза правилото за повече голове на чужд терен, а при пълно равенство се пристъпва направо към изпълнението на дузпи.