
Юношеският национален отбор на България до 19 години отстъпи на Грузия с 0:2 във втората среща между двата отбора.
Грузинците стигнаха до победата с голове в 30-ата и в 69-ата минута, като контролата се игра на стадион “Тенгиз Бурджанадзе” в Гори.
Преди два дни същите отбори завършиха 0:0 на тренировъчната база на Динамо (Тбилиси).
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв >








