Ботев ПловдивТопФутбол

Чужденци пристигат на “Колежа”!

Ботев Пловдив продължава да работи денонощно по лятната селекция, като през следващите дни и седмици трябва да пристигнат още нови футболисти, съобщава “Тема Спорт”.

Ръкодоството на “жълто-черните” се е насочило към чуждестранни футболисти, като те трябва да запълнят ключовите зони на отбора, а именно в защита, халфовата линия и крилата. До момента канарчетата бяха много активни на трансферния пазар, като привлякоха 13 попълнения.
Очаква се пловдивчани да осъществят поне два изходящи трансфера. Единият от тях е на нападателя Алекса Мараш, който е желан от унгарския Дьошгьор. Другият е свързан с левия защитник Константинос Балоянис. Гръцкият бранител е обект на интерес от няколко чужди клуба.

profittips-the best football tips

В същото време Ботев Пловдив замени Левски с Хебър. Канарчетата реагираха бързо и ще изиграят контрола в събота срещу втородивизионния тим, след като двубоят със сините от шестия кръг на първенството бе отложен.

LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker