Марк-Емилио Папазов ще пропусне мачовете на дублиращия отбор на ЦСКА-София в Югозападната Трета лига до края на календарната година.
19-годишният флангови футболист е със счупена ръка и в момента се възстановява, като не участва в тренировъчния процес, пише „Тема спорт“.
Той отбеляза единственото попадение за ЦСКА-София II в дербито с дублиращия отбор на Левски в началото на октомври.
Той взе участие и в една среща на първия тим на армейците. Изигра 24 минути при успеха с 3:0 над Арда в първия кръг на шампионата.
Снимка: sportlive
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:
