
Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев бе доволен от победата с минималното 1:0 над Ботев (Враца).
„На днешния терен битката преобладаваше. Ние искахме повече победата. Може би още първото полувреме можехме да решим мача, но за наше нещастие не успяхме да вкараме втори гол.“
В отбора имаше умора. Играхме три мача, играят едни и същи футболисти. Нямаме голяма възможност за ротации. Предполагам, че това е причината да не може да направим повече чисти положения. Не ми хареса, че през второто полувреме се дръпнахме в защита и позволихме на Ботев Враца да създаде някои положения.“
„Ще имаме време за възстановяване. Надявам се да зарадваме нашите привърженици и нашия президент с победа“, каза още Тунчев.
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/












