
Защитникът Келиан ван дер Каап пропусна днешната тренировка на Левски. “Сините” се готвят за съботния мач с Хебър от 20:15 часа.
Вчера те взеха участие в двустранна игра, каквато имаше и днес.
Междувременно изпълнителният директор на “сините” Иво Ивков сподели разочарованието си от решението на УЕФА да отхвърли молбата на столичани за преиграване на двубоя с Хамрун.
„На основния въпрос няма мотиви в цялото 8-странично решение на УЕФА. Мотивите на УЕФА са, че това не е техническо, а фактическо решение на рефера. Според мен това изобщо не е така. Имаме грубо нарушение на правилата на играта, което безспорно е повлияло на резултата на мача. Считам, че позиция на другата страна е несъстоятелна, а решението на УЕФА неправилно”, заяви Ивков.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА













