
Динко Михайлов, който бе част от отбора на Марица през изминалия есенен полусезон, се завърна от Италия. Той се състезаваше и в старшата на маричани.
Както е известно той преминава в италиански клуб, но до лятото ще бъде в родния Пловдив за да уреди документите за окончателното му преминаване в Италия.
Михайлов няма да се състезава за Марица по мениджърски съображения и до лятото той ще бъде част от тима на Локомотив U19, обявиха от клуба край Захарната фабрика.









