TribunaPlovdivTV: Стоян Грозлеков: Ще назначим нов директор на школата, не сме пестили от нищо

Стоян Грозлеков, който също е част от Сдружение “Обединение за Локомотив” говори за изминалите два месеца в ДЮШ на “черно-белите”.
“Единствено ще кажа, че сме се постарали да осигурим всичко на треньорите и от тук нататък ще предприемем действия само да назначим директор на школата. Но, за да сме коректни ще изчакаме до тази седмица и другата седмица ще излезем с директор на ДЮШ. Тази школа ще трябва да се издържа от футболния клуб, а не както до сега. Ще продължим да насочваме усилията си към нея. Осигурили сме всичко за три отбора, които съдържат много набори в тях. Имахме много контроли и то сериозни. Не сме пестили нищо в тях, но идеята винаги ни е била нещата да протечат добре. Осигурена е екипировка на децата, сега сме и в процес да получим официалната екипировка. Дори ремонтирахме и треньорската съблекалня, която беше в ужасно състояние”, сподели Грозлеков.









