СНИМКИ: Голяма мъка на “Лаута”! Локомотив (Пд) се срина като кула от карти срещу Пирин и вкамени лицата на своите фенове…

Локомотив (Пд) се срина срещу Пирин!

„Смърфовете“ направиха един от малкото си слаби мачове под ръководството на Илиан Илиев и загубиха с 2:3 домакинството си от деветия кръг на Първа лига, играна на ст.“Локомотив“ в парк “Лаута”.

Гол на Димо Бакалов в 51-та минута даде надежди на феновете на „черно-белите“, че разочароващото първо полувреме е забравено, но яростен блицкриг на благоевградчани за 20 минути през втората част обърна развоя на срещата.

Първо, Дани Младенов се разписа в 54-та минута, а 20 минути по-късно влезлият като смяна Станислав Костов направи пълен обрат за своя отбор. 5 минути преди края обаче възпитаниците на Илиан Илиев се отърсиха от летаргията, която ги бе обхванала по време на целия мач, и погледнаха по-смело към вратата на Красимир Костов.

Мартин Райнов даде надежда на „черно-белите“ фенове в 86-та минута след гол с глава. Дани Малденов обаче не бе казал последната си дума и попари всички на стадиона с гол в добавеното време за 2:3.

Гостите от Благоевград изненадващо започнаха по-активно двубоя. Още в третата минута те отправиха два поредни удара, но Ел Харуби бе на място и отрази.

В последвалите минути играта и на двата отбора не бе на желаната скорост, като положенията пред двете врати липсваха.

Едва в 25-та минута Иван Горанов нахлу в наказателното поле отляво, но Башлиев навакса изоставането си и попречи на качеството на паса към Камбуров В 40-та минута Камбуров нахлу мощно в наказателното поле на Пирин, но се забави твърде дълго и не уцели топката при опита си за удар.

img_6581

ГОООЛ Димо Бакалов откри резултата в 51-та минута в полза на Локомотив (Пд) – 1:0!

Локомотив (Пд) се посъбуди в началото на втората част и създаде няколко шанса за гол. След корнер в 51-та минута Димо Бакалов, опита задна ножица, която не се получи. Крилово обаче се изправи бързо, а топката изнендващо отново се озова в неговите крака. При втория опит фланговият играч не се поколеба и разстреля Костов, откривайки резултата.

В 53-та минута индивидуален пробив на Мартин Райнов завърши със силен удар високо над вратата на Костов.

ГОООЛ Дани Младенов изравни за Пирин в 54-та минута на среща – 1:1!

Даниел Младенов бе изведен зад гърба на защитата на “смърфовете” след прецизен пас на Башлиев. Крилото преодоля Харуби бе особени затруднения и опъна мрежата на Локомотив (Пд), връщайки бързо гол пасив на своя отбор.

ГОООЛ Станислав Костов отбеляза за Пирин в 74-та минута – 1:2!img_6628

Влезлият като резерва в началото на втората част за Пирин Станислав Костов се отскубна от отбраната на Локомотив (Пд) и пое една изритана топка към полето на “смърфовете”. С няколко движения излъга защитник на “черно-белите”, а впоследствие и Ел Харуби, за да може без затруднения на опразнената врата.

ГОООЛ Мартин Райнов изравнява резултата в 85-та минута – 2:2!

Мартин Райнов отново възстановява равенството след грешка в отбраната на Пирин. Райнов прехвърли с глава вратаря Костов.

ГОООЛ Дани Младенов попари всички на стадиона с гол в 93-та минута за 2-3!

Нова грешка в отбраната на Локо Пд и дълбоко в добавеното време Пирин вкара чрез Даниел Младенов, който оформи крайния резултат на срещата.

Локомотив (Пд): Ел Харуби, Крумов, Котев, Вълчев, Горанов, Райнов, Траянов, Кики (Бирсент Карагарен 78′), Бакалов (Первиз Умарбаев 67′), Марчев (Симеон Райков 45′), Камбуров

Старши треньор: Илиан Илиев

Пирин (Благоевград): К. Костов, Николов, Сандев, Башлиев, Димитър Благов (Тодор Траянов 74′), Старокин, С. Костов, Тасев, Младенов, Муйеци (Станислав Костов  45′)
Старши треньор: Стефан Генов

Главен съдия: Волен Чинков