
Пропадна срещата от Елитната група U19 между отборите на Локомотив (Пд) и съименниците им от София. Това щеше да бъде първи мач от новия сезон за малките “смърфове”. Най-вероятната причина затова е невъзможността на столичните “железничари” да продължат съществуването си във “В” група и съответно поддържането на школа на клуба.
Ето и официалното становище на БФС:
Срещата от първенството на Eлитната група U19 между отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив предвидена по програма за събота, 22 август 2015 г., няма да бъде проведена.
Същото важи и за срещата между отборите на Левски – Раковски София и Локомотив София от първенството на Елитната група U17, която е предвидена за 22 август 2015 г.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









