
Мариян Огнянов със сигурност ще пропусне двубоя с Литекс, който е тази събота от 16:15 часа, научи TribunaPlovdiv.bg.
Мацата дори не тренира днес с тима на “канарчетата”, тъй като се възстановява от сериозното възпаление, което получи.
За момента, от лекарския щаб на “жълто-черните” не могат да рискуват да му позволят да тренира с тима.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









