Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев коментира загубата на своя отбор, който отстъпи на шампиона Лудогорец с 1:3.
“Бяхме равностойни на Лудогорец. Доста положения създадохме срещу тях. За пореден път смятам, че сме ощетени.
Не знам как се правят тези линии на ВАР. Не знам, но когато играем с Лудогорец и по-добрите отбори, съдията има влияние на мача.
Благодаря обаче на публиката. Вървим в добра посока. Надявам се да продължим с тази игра и да победим в следващите мачове”, заяви Тодор Неделев.
Всеки ден между 40 и 100 FREE SPINS в Palmsbet – ти избираш колко да вземеш
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Къде видя, че сте ощетени бе, Понеделников!?