
Локомотив (Пловдив) получи поредно признание! ”Черно-белите” бяха удостоени с почетен знак на Пловдив.
Решението бе взето днес на сесията на Общински съвет. Мотивът е спечелването на двете поредни Купи на България и Суперкупата на страната.
Ръководители, треньори и отбор ще получат и почетна значка на Пловдив.
С почетна значка се удостояват собственикът на клуба Христо Крушарски, членовете на Съвета на директорите Росен Коруев и Румен Руйчев, спортният директор Георги Иванов – Гонзо, треньорът Бруно Акрапович,
помощник-треньорите Александър Тунчев и Ванчо Траянов, администраторът Тома Цилев, лекарят Константин Павлов, масажистът Благой Вангелов, както и футболистите Мартин Луков, Илко Пиргов, Диниш Алмейда, Лукас Масоеро, Дейвид Малембана, Милош Петрович, Йосип Томашевич, Парвиз Умарбаев, Петър Витанов, Димитър Илиев, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Лукас Салинас и Анте Аралица.
https://www.tribunaplovdiv.bg/депозирай-бързо-и-лесно-в-bet365-вече-и-без-к/
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-де/













Вие ги изкарахте че ще са станали шампиони тези шапкари