Левски СофияЛокомотив ПловдивТопФутбол
Крушарски: Ще бъда в сектор “В” на националния стадион, Левски взима Купата

Бившият бос на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски отново направи култово изказване, като темата този път бе предстоящия финал за Купата на България между ЦСКА-София и Левски.
“Там, където съм аз, там е и победата. А аз ще съм в Сектор В. Левски взима купата“, заяви пред “Тема спорт” Христо Крушарски.
Финалът между “сини” и “червени” ще се играе на 15 май от 17:00 часа на националния стадион “Васил Левски”.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА












