Крушарски предупреди: Три фракции в Пловдив не знаят за какво се борят, един ще изгори!

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски говори по най-различни теми свързани с “черно-белите” в предаването “Шампионски игри”.
Чух, че транспарантът “Крушарски вън” не искат да го свалят, защото носил късмет на Локомотив. Политиката е ясна. Има няколко човека, които ако знаят за какво са там ще си отрежа главата.
Нали си тръгнах октомври месец, колко човека се появиха? Аз не мога да видя какъв е проблема. Аз управлявам това предприятие и докато съм собственик ще продължа да го правя. Никой не може да ми каже вън или вътре. Като нямам пари за Локомотив да дадат те, нали ги каня? Казах им: “Аз ще дам 5 лева, а ти дай 2 лева”! Нека да управляват, ама кой дойде? Като си тръгнах октомври, никой не извади нищо. Защо не дойде някой да даде пари, да плати заплатите, да запази футболистите и т.н.
Колкото и да викат, колкото и да псуват.. всеки път ми казват, че ще видя как ще ме изгонят като хвърлят бомбички и аз плащам глоби. Окей, ама това в чия полза е – на клуба или Крушарски?
След мача с ЦСКА 1948 нахоках момчетата, след това направих една вечеря, а след това отидохме на дискотека, в която аз си тръгнах в 3 часа, а те не знам кога са се прибрали, сигурно са взели бая допинг.
Моята фирма има бюджет, този бюджет е направен така, че да мога да живея. Колко пари да имам – 100 милиона? Ами нямам. Има ли резултати? Има! Има ли играчи дето да хвърчат? Има! Дори няма да говоря за заплати.
Момчетата си взимат някакви заплати, каквито и да са те и нещата си вървят. Щом футболистите играят, значи са доволни. Не всички са еднакви, за да взимат еднакви пари. Който заслужава, той получава. Така се надгражда.
Готов съм да помогна на Ботев, но не със пари, а със съвети. Вече цял Пловдив знае, че аз пари нямам. Аз издържам отбора с дишане и компресори, с дишане и издишане вкарвам въздуха”, заяви още босът на “черно-белите”.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино














Те нямат 5 лева в джоба, ти искаш да дават 100 000 лева на месец за отбора!?