Собственикът на Локомотив Пд Христо Крушарски коментира възможността първенството у нас да бъде спряно.
„Този път няма да взимам отношения, защото предния път отнесох много критики. Сега чакам и ще приема всяко решение. В Локомотив ще направим това, което ни кажат. Спазваме и до момента всички предписания и мерки.
Самият аз вече съм възрастен човек и трябва да се пазя. Миналия сезон плащах заплати 8 месеца за нищо. Сега пак ще плащам, ако се наложи“, заяви Крушарски пред Мач Телеграф.
НОВО: Депозирай бързо и лесно в bet365 вече и с EasyPay, гледай Серия А, Бундеслига и Ла Лига безплатно
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/