Локомотив ПловдивФутбол

Крушарски: Говорих със Златински, победата над Ботев спаси Локо Пд от голяма чистка

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски призна, че е разговарял с бившия национал Христо Златински, който в момента е в немилост в клубния си отбор Стяуа.

Румънците искат да прекратят договора на халфа, който разочарова с представянето си след трансфера си това лято.

„Разговарях с Христо, но момчето няма право да играе в нов отбор до лятото. Ако дотогава не реши да премине в някой клуб от Азия, може да разговаряме за евентуалното негово завръщане”, коментира Христо Крушарски.

Босът на „черно-белите“ за пореден път отхвърли и възможността да се раздели през зимата с треньора Бруно Акрапович.


„Нямам намерение да го сменям. Дал съм пълен картбланш на треньорите. Желанието ми е да се привлекат повече български футболисти”, каза още ексцентричният собственик на пловдивчани.

Пред „Меридиан Мач“ той призна още, че преди мача с Ботев (Враца) е бил твърдо решен, да предприеме сериозна чистка в отбора през зимата, ако не види сериозно преобразяване.

Особено през второто полувреме обаче „черно-белите“ показаха много добра игра и за пръв път през сезона успяха да вкарат четири гола. Още по-ценна е сухата мрежа, която отборът удържа.

Подобни

3 Коментара

  1. Егати и боклука! Само кретен би се зарадвал от една победа след като преди това не си побеждавал 6 поредни мача, 4 от които загуби!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker