ВИДЕО: Илиан Илиев: Когато грандовете в България са ранени, могат да бъдат опасни!

Старши треньорът на Локомотив (Пд) Илиан Илиев даде своята традиционна пресконференция преди шампионатен мач. Следващият съперник на “черно-белите” е Левски, вижте какво каза Илиев за този двубой:
“Тренираме нормално. Всички се подготвят нормално. Нямаме контузни играчи. Надявам се да играем добре и да спечелим трите точки”.
“Важно е да дойдат повече хора на стадиона. Знаем, че Левски, преди нашия мач, когато завършихме 1:1 през пролетта, дойдоха след един лош мач с Монатан (1:1). За грандовете няма значение какъв е предишният мач. Те го забравят и се мобилизират за следващия съперник”.
“Очаквам труден мач. Още повече, че Люпко Петрович играе по-добре като гост. Трябва да сме готови и за това”.
“Селекцията попринцип е приключила. Имаме все пак някаква липса на футболисти в средата на терена. И като бройка, и като класа спаднахме малко с продадените футболисти през лятото”.
“Новият терен е малко по-твърд, тъй като е на пясъчна основа, но преди мача предполагам, че ще се напръска и ще омекне”.
“Няма футболисти, които ще отпаднат от групата.
Срещата между Локомотив (Пд) и Левски е в неделя (7.08) от 19:00ч. като нея можете да проследите НА ЖИВО в сайта TribunaPlovdiv.bg!
Вижте пресконференцията на Илиан Илиев, качена в официалния сайт на “черно-белите”: