Локомотив ПловдивТопФутбол
Звезда на Локо се закани на Ботев: Много пред тях сме в класирането, не ме интересуват техните фенове

Централният нападател на Локо Пд Хуан Переа се закани да удължи головата си серия и в дербито. Във вторник черно-белите елиминираха Дунав за купата след продължения с негово попадение.
В последните срещи вкарах 4 гола. Радостен съм, защото преди това имах проблеми с отбелязването. Но напоследък започнах да се разписвам. Това ми носи удовлетворение. Сега съм по-уверен. Чака ни много важен двубой за Локомотив, за Пловдив и хората в него – дербито с Ботев.
Мотивирани сме до краен предел. В първенството сме много пред тях, но това не означава нищо в подобни мачове. Работим, за да подобрим представянето си. Не гледаме назад или какво върши другия отбор. Не се интересувам от агитката на Ботев, а от нашите хора по трибуните. Те ще са там и ще ни подкрепят.
Всички в съблекалнята сме способни и работим без притеснение от чужди фактори“, заяви Переа пред Диема Спорт.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино













Прочетох ви пошлата новина! Никъде не прочетох да се заканва на Ботев! Престанете да всявате омраза между феновете, интриганти!
Нищо кой знае какво не казва! Какво искате да каже, че ще ги набие жълтите на терена ли! Много лаконично изказване на Хуан…нормално!
Само интрига търсите!