Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

ЕКСКЛУЗИВНИ КАДРИ: Феновете на Ботев (Пд) бутнаха оградата и опитаха да нахлуят на терена!

Немалка част от феновете на Ботев (Пд) опитаха да нахлуят на терена на ст.”Трейс Арена” по време на 1/2 финална среща от турнира за Купата на България.

В средата на втората част група бултраси бутнаха металните ограждения и пожелаха да нахлуят на тревното покритие, с искания към съдията Волен Чинков. Бързата намеса на полицаите обаче предотврати нахлуване и по-сериозни екцесии.

Срещата също бе спряна, докато феновете се укротят и се върнат по местата си.

Вижте видео от случката в TribunaPlovdiv.bg:

Подобни

Един Коментар

  1. Защо не нахлухте бе жалки и насрани турци?Кой щеше да ви спре,мижавите алфаджии ли…
    Защо не нахлухте и да разбиете мутрата на съдията?Нещастни страхливи фесове!Видяхте ли се колко сте жалки мърши селски?
    За пореден път и цяла България ви видя какви МИШКИ сте!!!
    Иначе по форуми и фейсбуци сте големи биячи,хулигани!!!
    МАМА ВИ ДЕЙБА И ЧАЛМИТЕ ИЗМИСЛЕНИ!!!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker