ГЛЕДАЙ: Акрапович: Не може да става и дума за подценяване! В последните 25 минути бяхме в тяхното наказателно поле!

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович бе изключително разочарован след равенството 2:2 с Монтана в двубой от 11-ия кръг на efbet Лига. Босненският специалист все пак заяви, че резултатът е реален, предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg.
“В последните 20-25 минути стана по-трудно за нас, не бяхме толкова концентрирани и това не беше стила, който показваме ние. Така, че резултатът 2:2 е реален”, продължи той.
“Не може да става и дума за подценяване. Ние не сме отбор, който може да подценява някой. Ние си знаем качествата и играчите бяха много ядосани, защото дадоха всичко от себе си. В последните 25 минути не бяхме в тяхната половина, а в тяхното наказателно поле. Понякога липсва този един момент, когато един качествен играч може да реши ситуация 1 на 1 или да подаде качествено”, заяви още босненецът.
“Постоянно мисим за селекция и си отваряме очите за качествени играчи. В момента обаче пак са затворени границите и не е възможно нищо да се направи”, завърши Акрапович.
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/