
7 дни до така чакания от цялата “жълто-черна” общественост финал за Купата на България!
Ботев (Пд) срещу Лудогорец на 24 май на ст.”Васил Левски”. Тези два отбора ще определят новия носител на Купата.
От Ботев (Пд) за пореден ден мотивираха феновете с атрактивно видео преди големия мач. На своята официална фейсбук страница пловдивчани пуснаха клип, посветен на предишния финал срещу Лудогорец преди три години.
Вижте видеото в прикачения клип:










Това видео е за миналия финал…