Ботев ПловдивТопФутбол

Валентич: Горд съм от футболистите, феновете свършиха страхотна работа

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич коментира загубата на своя тим след като пловдивчани отстъпиха на Лудогорец с 0:2.

“Лудогорец притежаваше повече топката от нас. Те имаха възможност да разиграват много време и така ни умориха. На нас ни липсваше последният пас и можехме да се представим по-добре, ако бяхме взели правилните решения. Допуснахме лек гол и след това мачът приключи.

Горд съм от моите футболисти, че за 70 минути се противопоставяхме на Лудогорец. Трябва да приемем истината, че играхме срещу по-добър отбор. Феновете свършиха страхотна работа, благодаря им”, каза Валентич.

https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-efbet-200-2/

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker