Ботев ПловдивЛокомотив ПловдивТопФутбол

Бултрасите с огромно предимство пред “черно-белите” фенове, разликата е четири пъти

Привържениците на Ботев (Пловдив) имат огромно предимство пред тези на градския си съперник що се отнася до продадените абонаментни карти за новата кампания 2025/26.

Бултрасите са изкупили над 2000 абонаментни карти и се целят в рекорда от миналата година, когато бяха изкупили над 2700 пластики. Трябва да се отбележи, че тогава отборът бе в подем и предстояха мачове в Европа.
От своя страна “черно-белите” фенове са на другия полюс. До момента запалянковците на Локомотив са изкупили едва около 500 сезонни билета, което е над четири пъти по-малко от тези на своя съперник. Трябва да се отбележи, че на “Лаута” има спад спрямо миналата година, когато продадените пластики са били чувствително повече.

profittips-the best football tips

Абсолютен лидер към този момент е тима Левски, където “сините” фенове са изкупили над 3000 сезонни пропуска, а като нищо те могат да достигнат и 4000 преди началото на новия сезон, пише още “Мач Телеграф”.

LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker