Локомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Европа? Крумовград унижи за втори път Локомотив в Коматево, “смърфовете” трагични в защита

Локомотив Пловдив загуби катастрофално с 1:4 при визитата си на Крумовград в среща от плейофите за първата шестица. “Черно-белите” изиграха повече от трагично първо полувреме, в което допуснаха три безответни попадения, а можеше да инкасират и още повече.

През втората част двата тима си размениха по един гол, а Оливер Камдем получи директен червен картон, като ще пропусне дербито с Левски. Локомотив започва все повече да се отдалечава от Европа, а с играта която показва, мисията изглежда невъзможна.

profittips-the best football tips

В 4-ата минута на двубоя гостите създадоха първата по опасна ситуация в двубоя. Камдем получи пас от Лясков пред наказателното поле, след което стреля, но в страни от целта.

Четири минути по-късно “смърфовете” можеха да открият резултата. Евандро получи пас в половината на Крумовград, след което напредна и с много техничен изстрел прати топката към долния десен ъгъл на Янко Георгиев, който със сетни сили успя да избие кълбото в ъглов удар.

В 14-ата минута домакините отговориха по подобаващ начин. Грешка в отбраната на “черно-белите” позволи на Серкан Юсеин да стреля с левия крак, а кълбото срещна десния страничен стълб на Томов.

ГОЛ! В 20-ата минута на двубоя Патрик Луан открива резултата!
Алекс Колев се справи със съперников играч на центъра, за да отнеме топката. След това пусна страхотен извеждащ пас към Патрик Луан, който се втурна напред. Той успя да преодолее излезлия напред страж на гостите, за да даде преднина на Крумовград – 1:0.

Три минути по-късно Камдем отправи нов изстрел с левия крак, но Георгиев изби в ъглов удар.

ГОЛ! В 30-ата минута на двубоя Алекс Колев удвои резултата!
Патрик Луан бе изпуснат за втори път зад гърба на защитата на пловдивчани, а Мартин Паскалев го повали в наказателното поле. Главният съдия посочи бялата точка, а Алекс Колев матира Томов от наказателния удар за 2:0.

В 35-ата минута нова грешка в отбраната на гостите позволи Алекс Колев да бъде изведен сам срещу Томов. Този път нападателя пробва много слаб удар, който бе уловен от стражът на “смърфовете”.

В 38-ата минута гостите като по чудо не успяха да реализират. Първо удар на Мичи Нтело бе спасен от Георгиев. След последвалото центриране от ъглов удар Тодор Павлов уцели напречния стълб след удар с глава.

ГОЛ! В 42-ата минута Матей Шимич реализира трети гол за домакините!
Играчите на Крумовград изпълниха късо ъглов удар, след което последва центриране на Серкан Юсеин на далечната греда. Там Божидар Кацаров свали топката към Матей Шимич, който пък също с глава я отпрати в мрежата на Локомотив Пловдив.

До края на полувремето домакините можеха да отбележат и още попадения, но Томов отрази няколко удара.

ГООЛ! В 54-ата минута Петър Андреев върна един гол за “черно-белите”!
Димитър Илиев изведе Андреев сам срещу Янко Георгиев, а младият нападател на “смърфовете” не сгреши за 3:1.

В 67-ата минута Оливер Камдем бе изгонен с директен червен картон. Първоначално бранителят получи жълт картон, но след проверка с ВАР цветът бе променен на червен.

ГОЛ! В 74-ата минута Александър Колев реализира четвърто попадение във вратата на пловдивчани.
След центриране от ъглов удар защитата на “черно-белите” заспа, а напълно непокрития Александър Колев с глава матира Кристиан Томов за 4:1

В последните секунди на двубоя Петър Андреев удари още една греда за пловдивчани.

Стартовите състави на двата отбора:

Крумовград: 1 Янко Георгиев, 44 Божидар Кацаров, 5 Матей Шимич, 18 Клайдер Машедо, 2 Джуниет Али, 88 Ренан Арияш, 13 Диего Рапосо, 17 Патрик Луан, 91 Вячеслав Велев, 10 Серкан Юсеин, 9 Александър Колев

Старши треньор: Станислав Генчев

Локо: 81 Кристиан Томов, 44 Ангел Лясков, 5 Тодор Павлов, 4 Мартин Паскалев, 12 Ефе Али, 71 Оливер Камдем, 6 Христо Иванов, 21 Евандро, 7 Бабакар Дион, 9 Мичи Нтело, 16 Кристиян Пешов

Старши треньор: Александър Томаш