Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол
ЕКСКЛУЗИВНИ КАДРИ: Феновете на Ботев (Пд) бутнаха оградата и опитаха да нахлуят на терена!

Немалка част от феновете на Ботев (Пд) опитаха да нахлуят на терена на ст.”Трейс Арена” по време на 1/2 финална среща от турнира за Купата на България.
В средата на втората част група бултраси бутнаха металните ограждения и пожелаха да нахлуят на тревното покритие, с искания към съдията Волен Чинков. Бързата намеса на полицаите обаче предотврати нахлуване и по-сериозни екцесии.
Срещата също бе спряна, докато феновете се укротят и се върнат по местата си.
Вижте видео от случката в TribunaPlovdiv.bg:










Защо не нахлухте бе жалки и насрани турци?Кой щеше да ви спре,мижавите алфаджии ли…
Защо не нахлухте и да разбиете мутрата на съдията?Нещастни страхливи фесове!Видяхте ли се колко сте жалки мърши селски?
За пореден път и цяла България ви видя какви МИШКИ сте!!!
Иначе по форуми и фейсбуци сте големи биячи,хулигани!!!
МАМА ВИ ДЕЙБА И ЧАЛМИТЕ ИЗМИСЛЕНИ!!!