
Защитникът на Ботев (Пд) Крум Стоянов коментира днешната победа на “канарчетата” със 7:1 над тима на Монтана, като отговори и на някои въпроси, свързани с днешния жребий за Купата на България, който изпрати Ботев на полуфинал срещу Верея.
Ето какво каза Стоянов пред репортер на TribunaPlovdiv.bg:
“Много, много труден мач, с оглед на това, че трябваше да се пренастроим от мач за Купата към мач за шампионат.
Най-добрите отбори достигнаха до финалите за Купата. Да се надяваме, че ще можем да ги преодолеем. Надявам се, че ще се приготвим по най-добрия начин и да вземем най-доброто.
Надяваме се да сме на финала и да дадем всичко от себе си”.









