
Своя коментар след края на мача между Ботев и Монтана остави халфът на “канарчетата” Антонио Вутов.
Вутов не скри радостта си след впечатляващия мач на своя тим, който се наложи със 7:1.
Ето какво каза играчът на “жълто-черните” пред репортер на TribunaPlovdiv.bg
Радостното е, че победихме и че отбелязах първия си гол за Ботев. Имаме шансове в полуфиналите за Купата срещу Верея. Надявам се да излезем и да покажем нашата си игра и да направим всичко възможно, за да ги оtстраним. Те са опасен отбор с добри футболисти.









