
Въпреки загубата на своя отбор от Берое с 2:3 този следобед в Стара Загора, феновете на Локомотив (Пд) показаха, че винаги ще стоят зад своя отбор.
Привържениците на “смърфовете” изнесоха страхотна хореография с факли и дим в началото на втората част на срещата.
СНИМКИ: Експериментът на Едо рухна безславно в Стара Загора…









