Ботев ПловдивФутбол

Вижте първите думи на Жоао Пауло с екипа на Лудогорец

28-годишният Жоао Пауло разкри, че е избрал да премине в тима на “Лудогорец”, тъй като разградчани са най-добрият отбор в България.

„Да, имах други оферти, но избрах “Лудогорец”, защото е най-добрият отбор в България. Откакто съм тук, те са на първо място и играят добре, затова избрах офертата на “Лудогорец”. Разбрахме се бързо и спокойно“, коментира Пауло на представянето си пред бТВ.

Бразилецът беше част от тима на “Ботев” Пловдив през миналата кампания. За “канарчетата” той реализира 12 попадения в 18 срещи.

Жоао Пауло заяви, че е готов да работи усилено, за да получи титулярно място в тима на разградчани и да оправдае доверието на новите си шефове.

“Ще започна да работя, за да се наложа. Все пак това е нов отбор за мен, но ще работя здраво. Предпочитам да играя по крилата, но в “Ботев” играх повече като централен нападател. Изправял съм се срещу “Лудогорец”, да, но сега ще започна да ги опознавам”, заяви той.

Изпълнителният директор на “орлите” – Ангел Петричев, заяви, че Жоао Пауло е преминал задължителните медицински прегледи, а всички детайли по трансфера са финализирани.

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker