
Отборът на Локомотив (Пд) до 17 години постигна ценна победа с 2:0 срещу Септември (София) в среща от втория кръг на Елитна група U17 и се игра на “Лаута”.
Точни за ,,смърфовете'' бяха Ияд Хамуд от фал и Петър Шопов след асистенция на Хамуд, съобщава официалният сайт на "черно-белите".
Всички попадения паднаха през второто полувреме.
С тази победа отборът воден от Христо Телкийски заема седмото място с три точки от два мача.
Предстои гостуване на ЦСКА на 4 септември (неделя) от 16:00 часа

Ден по-рано в контролен мач, възспитаниците на Васил Ангелов постигнаха победа над Сокол Марково с 2:0.
Головете за ,,черно-белите” вкараха Николай Колев и Виктор Колев.
Източник: lokomotivpd.com









