Други спортовеИзвън БългарияСъбитияТенис

Над 1/4 от билетите за мача Димитров – Монфис вече са продадени

Организаторите на супершоуто Григор Димитров – Гаел Монфис съобщиха, че над една четвърт от капацитета на залата е разпродаден още в първия ден след пускането в продажба на билетите.

Събитието, което ще се проведе на 28 ноември от 20:00 ч. в столичната “Арена Армеец”, ще даде възможност на българските фенове за първи път да наблюдават мъжки двубой на световно ниво, а шоуто е гарантирано, имайки предвид кои тенисисти ще участват.

Цените на билетите, които се разпространяват в мрежата на eventim.bg, започват от 30 лв., като деца под 14-годишна възраст ще влизат на половин цена.

Източник: TennisKafe.com

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв >>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker