
Помощник-треньорът Петър Пашев ще води тима на Локомотив (Пловдив) в мача срещу Оборище (Панагюрище) от 1/16-финалите в турнира за Купата на България по футбол, съобщава ТВ7.
Двубоят е на 23 септември (сряда). Пашев води последната тренировка на тима на Локомотив (Пловдив), след като треньорът Христо Колев не се появи за заниманието. Специалистът подаде оставка, която обаче не бе приета от клубното ръководство.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









