
Своеобразен тиймбилдинг с барбекю на поляните край Бачковския манастир си спретнаха футболистите и треньорите в Ботев (Пд) по случай края на първата четвъртина в “А” група, съобщава в.”Труд”.
Преди това “канарчетата” посетиха Бачковската света обител, където запалиха свещи за здраве, късмет и успехи и се помолиха пред чудотворната икона на Света Богородица да се опазят от контузии и болести до края на сезона.
Очаква се словенският наставник Ермин Шиляк да пусне резервите в сряда срещу Септември в Симитли за Купата и да пази титулярите за предстоящия тежък сблъсък с Левски на “Герена” в “А” група в понеделник (28.09) от 20:00ч.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









