ДюшЛокомотив ПловдивФутбол

Школата на Локомотив с нова екипировка през втория полусезон

Детско-юношеската школа на Локомотив ще посрещне пролетния дял на първенствата, оборудвана с пълна спортна екипировка. Предколедно на Лаута се сдобиха с висококачествен анцунг, а малко преди това пристигнаха и тренировъчни фланелки с дълъг ръкав.

През есента бе изцяло подменени екипите за официални мачове, а с началото на новата 2015-та година, школата на Локомотив вече разполага и с резервни екипи, включително бели шорти за мачовете си. Всичко това се случва с подкрепата на козметична компания “Рефан”, която е в основата на новата визия на облеклата при подразващите.

Таланти от школата позираха вчера, показвайки новата екипировка на “черно-белите”, включително новите спортни чорапи. Играч номер едно при юношите старша възраст Георги Арабаджиев позира с новият анцунг, а най-добрият при децата Ияд Хамуд показа ревервният червено-черен екип. Стоян Григоров облече традиционният черно-бял екип с бели шорти, а централният защитник на U17 Иван Шиндов – зимната тренировъчна фланелка с дълъг ръкав. Памучната фланелка за свободно време избраният на второ място при най-големите Стоян Жулев, а вратарите Валери Георгиев и Богдан Димитров позираха с новите вратарски екипи, част от официалната екипировка на клуба.

Снимка и източник: lportala.net

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук от тук >

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker