
Ръководството на Локомотив направи всичко възможно да обезпечи футболистите си преди идването на коледните и новогодишните празници.
Възпитаниците на Христо Колев-Бащата са получили по една заплата от дължимите им две месечни възнаграждения.
Освен това “смърфовете” са получили бонусите за победата над градския съперник Ботев в 1/8-финалите за Купата на България.
Футболистите са получили и думата на ръководството, че съвсем скоро ще бъде изчистена и втората заплата.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>










Защо лъжете!? Една стотинка не са взели!
Tva da ne sa vashte palqchovci ? Qvno i te kakto vashite fenove shte zapochnat da kradat v magazinite.
Tova sa palni laji! Momchetata ne sa vzeli 1 stotinka ot 2 meseca! Ostavixte gi bez Pari za praznicite!!!!