
Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Петър Пашев говори преди утрешното домакинство на Локо София.
“В отбора има настроение, но както знаете след вчерашните събития всеки започна да си задава въпроса какво се случва. Това не касае обаче тренировките ни. Направихме всичко възможно да подготвим момчетата за предстоящия мач с Локо Сф, за който имаме желание да го спечелим. Да завършим годината с победа, за да може да имаме повече настроение за празниците”, сподели той.
Единствено Йордан Господинов и Благой Наков имат проблеми преди срещата.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









