Локомотив ПловдивФутбол

Петър Пашев след загубата: Поздравявам момчетата за играта, срещу Марек излизаме за победа

Водещият се старши-треньор на Локомотив Пловдив Петър Пашев говори след загубата на отбора му от Лудогорец с 2:0.

“Ние дойдохме с идеята да играем добър футбол. Мисля, че го направихме, но всичко свърши до червения картон. Лудогорец си реализира своите положение, но ние не успяхме. Срещу Лудогорец е трудно, но ние сме доволни и поздравяваме момчетата.

Първото нещо срещу Марек, което ще направим е да играем пак добър футбол и разбира се да запишем победа. През паузата ще тренираме добре, ще намерим и противник за контрола, а след това ще влизаме в състезателна седмица.

По принцип аз съдии не коментирам, днес също няма да го направя, просто мача свърши до червения картон”, сподели Пашев.

Още по темата:

Лудогорец победи десет от Локомотив

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

2 Коментара

    1. После ние сме си избивали комплексите срещу вас … Че сме слаби , слаби сме.Кво искаш като Станкофф и Марешки съсипаха отбора и започнахме от начало. Айде гледай си КТБ барекоф и банго васил :*

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker