Бордът на директорите на Ботев (Пловдив) решава за селекцията следващата седмица

Новият Борд на директорите на Ботев (Пд) ще проведе заседание следващия вторник, 11 ноември, пише “7 дни спорт”.
Управителният съвет на Ботев ще обсъжда въпроси, касаещи всички нива в клуба – от представителния отбор и академията до строежа на новия стадио.
Президентът Иван Джиджев и подопечните му ще бистрят и въпроси от спортно-технически характер като бюджета за селекция и самите нови попълнения, които ще бъдат търсени през зимата. Ръководителите на жълто-черния клуб ще разискват и казусите около подновяването на договорите на основни играчи, които изтичат през лятото. Очаква се до провеждането на събранието да има яснота и кой ще е новият човек в щаба на Велислав Вуцов.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









