Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев започна активни тренировъчни занимания във фитнеса на клуба. Новината бе съобщена от “жълто-черния” клуб, които обявиха, че легендарната осмица навлиза във втория етап от своето възстановяване.
“Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса. Капитанът на „канарчетата“ вече е без помощните патерици и шината.
В следващия етап, който се очаква да започне след около два месеца, любимецът на феновете ще започне работа на терен под ръководството на кондиционния треньор на клуба.”








