
Фенклубът на Локомотив (Пловдив) обяви фенска среща преди утрешното представяне на отбора. “Смърфовете” излизат срещу Спартак Пловдив от 19:00 часа, като 60 минути по-рано ще се състои именно срещата между феновете на “черно-белите”.
“ФЕНСКА СРЕЩА – ЗАЕДНО ЗА ЛОКОМОТИВ!
18:00 ч. – Пред входа на комплекс “Локомотив”.
УТРЕ – малко преди официалното представяне на отбора за новия сезон.
Ще обсъдим:
– Организацията и поведението ни през целия сезон.
– Стъпките ни напред като общност – по-силни, по-единни.
– Единството на трибуните – да сме РАМО ДО РАМО, винаги и навсякъде.
Това не е просто събиране –
това е НАЧАЛОТО на нашия път!
Защото Локомотив не е само на терена – той е в сърцата ни.
Или сме всички заедно… или не сме Локомотив!”
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино











