Бившият играч на Локомотив (Пловдив) Мартин Петков вече има нов отбор. Нападателят, който си тръгна от “Лаута” по взаимно съгласие ще играе за елитния Ботев (Враца).
Врачани правят всичко възможно да се подсилят за новата кампания, в опит да избегнат и тази година бараж за оставане в лигата на майсторите.
TribunaPlovdiv.bg публикува текста без редакторска намеса:
“Добре дошъл, Мартин Петков!
ПФК “Ботев Враца” подписа с 22-годишният нападател договор за 2 години.
Той беше част от състава на Локомотив Пловдив през сезони 2023/24 и 2024/25.
Желаем му много успехи с екипа на Ботев!”
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Катуна се разпада!