
Старши треньорът на Левски – Николай Костов, е под огромно напрежение преди предстоящия домакински мач срещу Ботев Пловдив в неделя от 15:30 часа. Доверието на феновете към 60-годишния специалист изглежда вече е на изчерпване след серия от три поредни мача без успех.
Собственикът на Левски – Наско Сираков, наскоро изрази пълната си подкрепа към Николай Костов, но предупреди, че нова грешка от отбора може да промени това решение. Вече част от феновете на „сините“ изразиха недоволството си и поискаха оставката на треньора след загубата от ЦСКА 1948 с 0:1. В Бистрица дори се чуха обиди по адрес на наставника.
В efbet Лига той има осем победи, три равенства и четири загуби, което поставя Левски на петата позиция с 27 точки. В случай на неуспех срещу „жълто-черните“, се очаква още по-силна реакция от привържениците.
HIT WIN в WINBET – 1 000 000 лв. кеш суми + 1 000 000 бр. Безплатни Игри