Ботев ПловдивЛокомотив ПловдивТопФутбол

Ултраси на Ботев и Локо предизвикаха паника около “Лаута”, подаден е сигнал в полицията

Сериозно напрежение е възникнало между феновете на Локомотив и Ботев преди дербито, което ще се проведе в петък, съобщава “Трафикнюз”.

Вчера в късния следобед, привържениците на конкурентните отбори са се събрали около бензиностанция, в близост до стадиона на “смърфовете”. По думи на очевидци те са били в спор и това изплашило случаен минувач, който подал сигнал в полицията.

„Имаше страшно много хора и след това дойде полиция”, разказа друг очевидец.

profittips-the best football tips

От МВР съобщиха, че след като дежурен екип е посетил мястото тълпата си е била разотишла. Към момента няма данни за пострадали лица или за възникнал бой.
Вероятната причина за тяхното спречкване е качена снимка в социалните мрежи преди дни от страна на ултраси на Локомотив Пловдив. На кадъра се вижда група около 20 души, които са се снимали в непосредствена близост до „Колежа”.

profittips-the best football tips

Чрез снимката локомотивците изпратиха послание до “жълто-черните” фенове. Това вероятно е разпалило привържениците на Ботев и те са решили да посетят района около стадион Локомотив, но са били изненадани от “смърфовете”.

HIT WIN в WINBET – 1 000 000 лв. кеш суми + 1 000 000 бр. Безплатни Игри

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker