Левски СофияЛокомотив ПловдивТопФутбол
Един от големите спонсори на Локомотив се договори с Левски за дълга към НАП

Ръководството на Левски е постигнало пълна договорка с финансовата компания money+, която ще поеме дълга на “сините” към НАП. Партньорството ще бъде обявено в дните до началото на новия сезон в еfbet Лига. Страните преговаряха в последните два месеца, като вече всичко между тях е уточнено.
Това на практика означава, че дългът на Левски към НАП може да се счита за уреден и “сините” да дишат далеч по-спокойно. През последите месеци и мажоритарният собственик Наско Сираков, и временният изпълнителен дирeктор Даниел Боримиров правиха загадъчни анонси, че добри новини очакват клуба. И двамата имаха предвид именно споразумението с money+.
Компанията, която ще се заеме с погасяването на дълга на Левски към приходната агенция, ще има участие и в маркетинговата дейност на клуба. Хора от дружеството ще влязат в официалния магазин на клуба, както и в онлайн продажбите.
Освен това се очаква от новия сезон логото на money+ да бъде поставено и на фланелките на първия отбор.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА